İdeal İlişki ve Sıradışı Birliktelikler..

fft99_mf5580599

Kadın ve erkeğin belirli bir sevgi, saygı ve anlayış içerisinde sürdürdükleri her ilişki ideal ilişki olarak adlandırılabilir. Bu kadar kısa ve net bir tanımlaması var gibi gözükse de ideal ilişki yaşayabilmek için her iki tarafın da üstlenmesi gereken görevler ve davranışlar vardır. İdeal ilişki, fiziksel görünümlerden ziyade tarafların iç dünyalarının birbirlerine yansımalarıyla tanımlanmalıdır.Yazımızı okuyarak ideal bir ilişki nedir ve nasıl olmalıdır sorusuna cevap bulabilir ve sıradışı çiftlere gözatabilirsiniz..

Klişe Ama Gerçek: Önce Saygı

Bir ilişkinin olmazsa olmazı sevgidir. Sevginin sürmesini ise saygı sağlar. Birbirlerinin hayatlarına, işlerine, arkadaşlarına ya da kişiliklerine saygı duymayan bireyler sağlıklı ve ideal ilişki yaşayamazlar. Huzurlu ve mutlu bir ideal ilişkinin en büyük sırrı her ne kadar klişe olsa da saygıdan geçer. Birbirlerine kötü söz söylemeyen, partnerinin hayatına ve karakterine saygı duyan kişiler, ideal ilişkinin temelini hazırlamış olacaklardır.

En Büyük Erdem: Hoşgörülü Olun

Sevdiğiniz kişinin küçük hatalarını affetmek, ideal ilişkiye gidilen yollarda en büyük adımlardan biridir. Kötü bir gününde ağzından çıkan yanlış bir sözcük, unutulan bir özel gün vb. bir durumda hoşgörülü olmak, onun bu durumu telafi etmesine izin vermek en doğru hareket olacaktır.

Aslında O Sensin: Empati Kurun

Onu anlamanın en iyi yolu kendinizi onun yerine koymak olacaktır. Onu kısıtlamadan, yaptığı hareketleri yargılamadan önce kendinizi onun yerine koyun. Empati kurmayı tam anlamıyla başardığınızda tartışmalarınızın da azaldığını göreceksiniz.

Kendi Hayatlarınızın Olmasına İzin Verin

Birbirinizi seviyorsunuz ya da bir ilişki içindesiniz diye bir fanusun içinde baş başa yaşamak ilişkilerde yapılan en büyük hatalardan biri. İdeal ilişkide kadın ve erkek birbirlerine sadık ve duygusal bir bağ ile bağlı kalarak, ilişkilerinin dışında da bir hayat kurabilmeyi başarır. Her iki tarafın da arkadaş çevresi, sosyal hayatı, birbirlerinden bağımsız ilgi alanları olmalıdır. Böylelikle her iki tarafın da nefes alacak zamanları olacaktır. Aksi halde ilişki boğucu ve yorucu bir hal alır.

Sevginizi Göstermekten Korkmayın

Karşınızda sevdiğiniz, hayatınızı paylaşacağınız belki de paylaştığınız insan var. Ona olan sevginizi göstermekten korkmayın. Ama bunu yaparken aşırıya kaçmak ve hastalıklı bir tavır sergilemekten ,boşyere kıskançlık nevi davranışlardan uzak durun.

Mükemmel bir ilişkinin en önemli gerekliliği sanırız iki kişinin birbirini gerçekten sevmesidir. Bu neredeyse gerekli tek parametredir. Ancak bazı nedenlerden dolayı, farklı boy, kilo, milliyet vb. Çiftleri gördüklerinde pek çok kişi şaşırıyor. işte bu listede basmakalıp ilişkilerin dışında sıra dışı evlilikleri ve ilişkileri ile ünlü 10 kişiyi derledik.

Fernandes de Silva çifti

27B0D31C00000578-0-image-a-1_1429555488944

 

Joelison Fernandes de Silva, Brezilya’daki en uzun adam ve dünyanın üçüncü en uzun adamı – 2.42 mt.  Joelison çocukken çok fazla sorun yaşadı ve evinden birkaç yıl boyunca çıkmadı. Ama bunlar şimdi geçmişte kaldı. Evinden çıkmaya korkmuyor ve şimdi tam bir hayat yaşıyor. 2015 yılında Joelison, kendisinden 7 yaş daha genç, 0.90 metre daha kısa olan  Evren Medeiros’la evlendi.

 

Anton Kraft ve China Bell

 

2718AF1F00000578-0-image-a-2_1427671583358

54 yaşındaki Danimarkalı bir adam, ağırlık kaldırmada dünya rekoru sahibidir. O sadece 1.15 mt. boyunda ama kendi vücut ağırlığının 4 katını kaldırabilir.  Fakat bu onun hayatı hakkında en ilginç gerçek değil. Birkaç yıllığına, bir erkek olarak doğmuş olan Floridalı China Bell, Anton’un kız arkadaşı oldu. Zıt kutuplar birbirini çeker, değil mi?

 

David Sikorski ve onun Burritosu

man-takes-romantic-engagement-photos-with-a-burrito-david-sikorsky-kristina-bakrevski-san-francisco-5

 

Bir zamanlar San Fransisco’dan bir yazar sabrını kaybetti ve arkadaşlarının Facebook üzerindeki fotoğraflarını gördü. Bazıları evlendi ve bazılarının çocukları vardı. David, hayatında neler olduğunu herkese göstermeye karar verdi – en sevdiği akşam yemeğine gitti, burrito satın aldı ve 2015 yılında bir Aşk Hikayesi fotoğraf çekimi yaptı.

 

Verne Troyer ve Genevieve Gallen

Hepimiz Austin Powers’dan Verne Troyer’i ve Harry Potter’daki Gringotts için goblin’i  biliyoruz. Onun çok kısa boyuna rağmen ( sadece 0.81 mt. ), Vern her zaman modellere benzeyen kadınlar arasında popüler olmuştur. Troyer, Genevieve Gallen ile uzun bir ilişki kurdu ve Şubat 2004’te evlendiler.

Victor Hugo ve Gabriela Peralta

10611715374_6b8e24561f_b

 

Bu en dövmeli çift ve dövmeler hariç, çiftin toplam  77 vücut değişikliği var. Örneğin, 50 piercing, implante dişler, halkalar, yara izleri vb. Victor ve Gabriela, 15 yılı aşkın süredir mutlu bir evlilik yaşıyor. Birlikte çalıştıkları kendi dövme salonları var.

Beautiful Existence  kendisi ile evlendi

Beautiful Existence ile tanışın. 42 yaşına gelmeden önce, 2 çocuğun bekar annesi olan bu Amerikalı kadının farklı bir adı vardı – Desiree Longabaugh. Ve aşk hayatında gerçekten mutlu değildi. Ama bir kez, biriyle ilişki kurmadan önce, her insanın kendi ile evlenmeye ihtiyacı olduğunu fark etti. Resmi olarak adını değiştirdi ve Paris’te, Eyfel Kulesi’nin yakınında bir düğün töreni düzenledi.

 

Elisany da Silva Cruz ve Francinaldo da Silva Carvalh

tallest_bride1

Ve işte yine Brezilya ve en yüksek kişi. Ama bu sefer adı Elisany da Silva Cruz olan bir kız. 2.15 mt. Eğer eşi, makalenin başında bahsedilen Joelison Fernandes de Silva olsaydı mantıklı görünebilirdi, ama durum böyle değil. Elisany birkaç yıldır Francinaldo da Silva Carvalho ile birlikte çalışıyor ve  ondan 0.65 mt.daha kısa. Çift hiç sorun görmüyor ve birlikte çok mutlular.

 

Gloria Shuri Henry ve Ali Lawrie

relationship_standards_whats_that_640_08

Çift Instagram’da gerçek bir bomba gibiydi. Daha önce hiç gözlük takan dolgun bir kadınla tanışmamış ve oldukça yakışıklı olan bir adam  bu aşka inanmamıştı, ve internetteki nefret dolu insanları bu aşka inanmadı ancak düğün resimleri ağızlarını kapattı. Gloria ve Ali çok mutlu görünüyorlar. Gördüğünüz gibi, farklı yaşam tarzları her zaman bir problem değildir.

 

Dünya’nın en küçük çifti Paulo ve Katyucia

3515213C00000578-0-image-a-108_1465505062755

Bu muhtemelen 2 çok sıra dışı insandan oluşan çok sıradan bir çift. Paulo ve Katyucia’nın birlikte olması gerekiyordu sanki – ikisi de hemen hemen aynı boyda – 0.90 mt. Birkaç yıl önce tanıştılar ve 2016 yılında evlendiler. Balayını Londra’daki Guinness World Records sertifikasını dünyanın en kısa çifti olarak  aldılar.

 

Ashley Stevens ve Christopher Reed

2AB313E300000578-3168372-image-a-7_1437411931468

 

Bu çiftin fotoğrafını bir kullanıcı Reddit’teki arkadaşlarıyla paylaştı ve şöyle yazdı: “Arkadaşım buketleri yakaladı. Arka plandaki de erkek arkadaşı. ” Ashley Stevens ve Christopher Reed, insanların çevrimiçi ortamda tepki göstermesinden şok oldu. Bir çok internet zorbası böyle güzel bir kızın bir kilolu erkekle çıkacağına ya da evleneceğine inanmıyordu.

Ashley ve Christopher zorbalığı hafife almamış olsalar da, mutlak yabancılara ve bilmedikleri insanları sadece bir fotoğraf üzerinden değerlendirmemeye çalışıyorlar. 2 yıldan uzun bir süredir beraberler güçlü ve mutlu bir çiftin mükemmel örneğidir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: