Bir Kadının Sizden Hoşlandığını Nasıl anlarsınız ?

18774

Kızların hoşlandıkları erkeğe karşı takındıkları tavırları anlamak kadın psikolojisini anlamak ile ilgilidir. Kızların hoşlandıkları erkeklere karşı davranışları gözlendiğinde belirli hareketlerin tekrarlandığı fark edilir.

Eğer bu hareketleri gözlemleyerek önceden tahmin edebilirseniz hoşlandığınız kızları elde etme konusunda avantajlı bir konuma gelebilirsiniz. Böylece girdiğiniz ortamlarda sizden hoşlanan kızları hemen fark edebilir ve ilişkiye adımınızı sağlam atarsınız.

İlk adımı atmak konusunda kızlar ne düşünür?

Kız çocukları yetiştirildikleri çevre dolaysıyla her zaman duygularını içinde saklamak isterler. Bu, genetik kodlarına yazılmıştır. Hoşlandıklarını açıkça belli ettiklerinde kendilerinin değersiz olacağını düşünürler. Kolay kadın olmak istemezler.

Hoşlandıklarını karşı cinse itiraf ettiklerinde hoşlanılan erkek tarafından olmasa bile çevresindeki arkadaşları arasında ve diğer taliplerinin arasında aşağılanacağını düşünürler.

Ne kadar özgür olursa olsun ne kadar çağdaş olursa olsun her kızın içinde bir yerlerde anlamlandıramadığı bir ayıp duygusu gerçeği saklıdır.

Tüm ilgisini bir erkeğe vermek istemez bir kız, ileride yaşanabilecek herhangi bir tersliğe karşı destansı bir nokta koyabilmek, sonrasında çırılçıplak gerçekle yalnız kalmamak için hep son sözü söylemek ister, ilk adımı atmak bir kıza göre değildir.

Bir ilişkinin faili olmak istemez.

Başından kuralını koyar ve kendini garanti altına alır ki hiçbir şey hissetmemiştim zaten diyebilsin. Ama gizli işaretleri vardır kızların. Bunları gerçekten iyi gözlemlediğinizde sinyalleri rahatlıkla fark edebilirsiniz.

Kızların erkeklerden hoşlandıkları zaman gönderdikleri gizli sinyaller nelerdir?

Bir kızın sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için onun hareketlerini dikkatle izlemeniz gereklidir. Gerçekten sizden çok hoşlanan bir kız hoşlanma sinyalini bir ya da iki kez yollar.

Gerçekten sizden tutkuyla hoşlanan bir kız size iki kereden fazla ilgi gösteremez.

Kızlar bu davranışı bilinçli olarak yapmamaktadır. Bunun nedeni kızların kendini koruma içgüdüsüdür.

Karşı taraftaki erkeği tanımadan, hakkında bir fikir sahibi olmadan, erkeğe duygularını itiraf ettiğinde duygularının suistimal edilip edilmeyeceğinden emin olmadan adım atmak istemez. Ve karşı cinsin  gerçekten onun duygularını açmasına değecek biri olduğuna karar verene  kadar kapalı kalmayı tercih eder.

Duyguları karşılıksız ise, reddedilmek bir kız için onarımı olmayan bir hasar yaratabilir.

Aynı ortamda bir kız sizden hoşlanıyorsa sizinle ara ara konuşur. Mutlaka başka faktörlere de ilgi gösterir.Ortamda arkadaşları varsa onlarla konuşmaya başlar ya da telefonuyla ilgilenir, mesaj yazar vb. başka davranışlarda bulunabilir.Bu sizden hoşlanmadığı anlamına gelmez.

Başka şeylerle de ilgilenerek sizden hoşlandığını belli etmemeye çalışır.

Gelelim kızların verdikleri hoşlanma sinyallerine:

  • Sizden hoşlanan bir kızla herhangi bir ortamda beraberseniz mutlaka kaçamak bakışlar yakalayacaksınızdır ve göz göze geldiğinizde gözlerini muhtemelen sizden kaçıracaktır.
  • Sizinle konuştuğunda sizin yakışıklı ve seksi olduğunuzdan bahsedecektir ya da gözlerinizin anlamlı baktığını söyleyecektir.
  • Nerede yaşadığınızı ve kimlerle yaşadığınızı merak edip size bunlarla alakalı sorular soracaktır.
  • Eğer dikkati devamlı sizin üzerinizdeyse ve özellikle de sizinle konuşmaya çalışıyorsa emin olun sizden hoşlanan bir kızla karşı karşıyasınız.
  • Yürürken sizin kolunuza giriyor ya da eğer yan yana otururken sizinle fiziksel bir temasa giriyorsa örneğin elini bacağınıza koyduysa kesinlikle kız sizden hoşlanıyor demektir.
  • Size yiyecek bir şeyler alıyor, ufak tefek hediyeler getiriyorsa bu davranış kızın devamlı sizi düşündüğünün kanıtıdır.

Bazen de kızlar  sizinle hiç ilgilenmiyor gibi davranabilir. Sizinle aynı ortamda olmaktan rahatsızlık duyduğunu fark ettirmeye çalışabilir ya da sizi rahatsız edecek türde espriler yapmaya çalışabilir.

Her durumda ilgisiz davranır.

Böyle bir durumda sanki onun farkında değilmişsiniz gibi umursamaz bir tavır sergilerseniz, kızın size olan ilgisi artacaktır.Unutmayın kaçan kovalanır ve kendine güvenen, umursamaz bir erkek kızlar için her zaman cazibe kaynağıdır.

Yorumlar kapatıldı.

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: