Seni Düşünüp Sevmesini Nasıl Sağlarsın ?

maxresdefault

Kim istemez ki değer verdiğiniz, sevdiğiniz ya da hoşlandığınız kişilerin sizi düşünmesini arzulamasını istemek. Muhtemelen böyle bir şeyi herkes ister diye düşünüyorum. Çünkü insanlar düşünüldüklerini, arzu edildiklerini bildiklerinde ve hissettiklerinde mutlu olmaktadırlar. Birinin sizi düşünmesini sağlamak gerçekten çok zor bir durumdur. Birinin sizi düşünmesi için onunla ufakta olsa bir bağınızın olması gerekmektedir. Böyle bir bağın olduğunu ya da olmadığını da varsayarak size telepati ile böyle bir şey yapıp yapamayacağınızı anlatmaya çalışacağım.

 Telepati ile birinin sizi düşünmesini sağlamak mümkün mü ?

Telepati ile bir çok şey aslında mümkün fakat telepati yapabilmek için bir çok aşamayı gerçekleştirmiş olmanız lazım. Bunlara özetle değinecek olursak; İnanç, sabır, istikrar ve süreklilik gibi. Yani telepati yapabilmeniz için buna inanmalısınız sabırla yapmalısınız ve süreklilik içerisinde bir istikrar yaklamalısınız. Eğer çok isterseniz yapamayacağınız hiç bir şey yoktur. Öncelikle kendinize güvenmelisiniz. Telepati ile birinin sizi düşünmesini sağlamak için uygun telkini belirlemeniz yeterli olacaktır.

Aşağıda sizlere uygun gördüğüm telkin örneği vereceği fakat kişi ile aranızda ki bağ durumuna göre kendi telkininizi oluşturmanız daha yararlı olacaktır. Öncelikle yapmanız gerekenler uygun şartları oluşturmak olacaktır. Nedir peki bu uygun şartlar diye soracak olursanız; Merak etmeyin bir yerlerden bir şeyler almanızı istemeyeceğim. Öncelikle sessiz sakin bir ortamda olmalısınız bu çalışmayı yaptığınız süre zarfında rahatsız edilmemelisiniz.

Eğer meditasyon ya da benzeri bir aktivite ile uğraşıyorsanız uğraştığınız aktiviteyi yaparak zihninizi ve bedeninizi rahatlatmalısınız. Eğer uğraştığınız bir aktivite yok ise zihninizi boşaltmaya ve rahatlamaya çalışıp kişiye ve yapacağınız telkine odaklanmalısınız. Sihninizi ve kendinizi rahatlattığınız var sayarak devam edelim. Kişinin elinizde bir fotoğrafı var sa bunu kullanmanız daha faydalı olacaktır. Kişinin fotoğrafını karşınıza alarak kişiye odaklanın ve tam iki kaşının birazcık yukarısına bakarak kişiyi düşünün.

Kişiyi ne kadar yoğun ve ne kadar istekli ısrarlı bir şekilde düşünür odaklanırsanız sonuç daha başarılı olacaktır. Unutmamanız gereken bir unsur kişi ile görüşmüyor ya da uzun süredir görüşmüyorsanız, ya da aranızda bir bağ yok ve ya kalmamış ise çok fazla süre bu çalışmayı yapmalısınız. Süre başarıya ulaşıncaya dek olarak sınırlandırılabilir. Saydıklarım aksine her şey olumlu ise işiniz daha kolay olacaktır.

Öncelikle telkininizi belirlemeden önce ne amaçla sizi düşünmesini istediğinide belirlemelisiniz bunun türlü türlü çeşitleri muhakkak vardır. Yukarıda ki her şeyi gerçekleştirdikten ve sindirdikten sonra gelelim telkin kısmımıza. Telkininiz sade, anlaşılır ve emir kipi içermiyor olmalıdır. Ayrıca telkinleriniz sizi düşünmesi odaklı değil sizin sürekli onu düşündüğünüz ve sürekli olarak onunla bir bağlantı halinde olduğunuzu belli etmek olmalıdır. Örneğin;

  • Seni çok merak ediyorum, beni merak etmiyormusun ?
  • Seni düşünmeden duramıyorum.
  • Her an yanımda gibisin, beni her an yanında hissedebilirsin.

Yukarıda ki telkin türleri tamamen örnektir, belirttiğim gibi kendi durumunuza uygun telkini üretmelisiniz. Çalışmayı ne kadar yapmanız gerektiğine değinmek gerekirse benim tavsiyem en az yarım saat ve en fazla iki saat. Ayrıca iki günde bir yapmanız daha verimli olacaktır. Akşam ile gece arası ve ayrıca gün doğumuna yakın saatlerde yapmayı tercih edebilirsiniz.

Yorumlar kapatıldı.

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: